Bielsko – Biała Nocą 2015

bb_noca_mniejszy_dobry

Tegoroczne Bielsko-Biała Nocą to 3 etapy edycji jesiennej i wielki zimowy finał.
Pierwsze zawody jesiennej edycji Bielsko-Biała Nocą odbędą się 24 września 2015 (czwartek).
W tym roku kilka zmian w stosunku do zawodów ubiegłorocznych. Przede wszystkim będzie trochę inny podział na kategorię. Dla zawodników mających już doświadczenie w bieganiu z mapą będą przygotowane dwie trasy:
– A (długość ok. 3,0 km) – dla biegaczy mających już doświadczenie w orientacji sportowej, start indywidualny z oddzielną klasyfikacją dla kobiet i mężczyzn. Polecana dla tych naprawdę PROFI.
– B (długość ok. 2,0 km) – dla biegaczy mających już doświadczenie w orientacji sportowej, start indywidualny z oddzielną klasyfikacją dla kobiet i mężczyzn. Polecana dla najmłodszych, jak i dla najstarszych zawodników.
Dla osób początkujących lub tych, którzy nadal pewniej się czują w zespołach 2-osobowych przygotowana będzie trasa C (długość ok. 1,5 km) z oddzielną klasyfikacją dla kobiet, mężczyzn, zespołów mieszanych.
Oprócz klasyfikacji w każdym etapie będzie prowadzona klasyfikacja generalna całej jesiennej edycji. Warunkiem zaliczenia punktów do klasyfikacji generalnej jest start w tej samej kategorii oraz w tym samym składzie zespołu (dotyczy zespołów w kategorii C) w trakcie całego cyklu.
Dla zespołów rodzinnych (rodzice z dziećmi do lat 12) będzie przygotowana trasa R. W tej kategorii nie będzie klasyfikacji zespołów za wynik. Drobne upominki otrzymają wszystkie dzieci, a w klasyfikacji łącznej za wszystkie etapy zostaną nagrodzone najbardziej aktywne rodziny.
Opłaty startowe tak, jak w roku ubiegłym w wysokości 5 zł od osób startujących indywidualnie oraz 10 zł za drużynę na trasach C i R przy zgłoszeniu w terminie zgłoszeń. Dla osób zgłaszających się bezpośrednio przed zawodami w biurze zawodów wpisowe w wysokości 10 zł za start indywidualny, 20 zł za drużynę.
Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie zawodów:
http://bielskonoca.hostingasp.pl/Zglos.
Zgłoszenia najpóźniej na 24 godziny przed zawodami. Po tym terminie zgłoszenia możliwe tylko w biurze zawodów danego etapu w miarę dostępności dodatkowych map oaz za wyższą opłatą startową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s